Youtube Reklam Verme

Youtube Reklamları

YouTube reklamlarıyla, potansiyel müşterilerinize YouTube’da video izlerlerken veya arama yaparlarken ulaşın ve harekete geçmelerini sağlayın.

Youtube reklamları markanızın bilinirliğini artırmaya yardımcı olur.

Reklamınızı ürün veya hizmetlerinizle ilgilenebilecek kişilere gösteririz. Video reklamınız en az 30 saniye izlediğinde veya tıklandığında ödeme yaparsınız.

Youtube Reklam Ajansı Olarak Sizin İçin Neler Yapabiliriz?

Youtube Reklam Ajansı olarak kullanıcıların video reklamlarınıza nasıl yanıt verdiğiyle ilgili gerçek zamanlı analizler alır ve neleri daha iyi yapabileceğimizi görürüz.

YouTube ana sayfasındaki veya belirli konuları arayan kullanıcılara ulaştırırız. Youtube video reklamınızı bir TV reklamı gibi müşterilerinizin izlediği videodan önce gösteririz.

Youtube Reklam Verme Ücretleri

Etkileyici video kampanyaları oluşturarak YouTube’da ve video iş ortağı sitelerinde müşterilerle farklı yollardan etkileşime geçebilirsiniz.

Youtube Reklamları, Youtube esnek fiyatlandırma sistemi ile hemen her bütçe için uygundur. Yalnızca kullanıcılar reklamınızı en az 30 saniye izlemeyi tercih ettiğinde, reklamın tamamını görüntülediğinde ya da bir harekete geçirici mesaj yer paylaşımını, kartı veya tamamlayıcı banner’ı tıklamak gibi bir işlemle reklamınızla bir etkileşime girdiğinde ödeme yaparsınız.

Atlanabilir yayın içi reklamlar

Video reklamınız, bir videodan önce, video sırasında veya sonrasında oynatılır. İzleyiciler reklamı 5 saniye sonra atlayabilir.

Atlanamayan yayın İçi reklamlar

Atlanamayan yayın içi reklamlar, müşterilere mesajınızın tamamını ulaştırmak için tasarlanmış, atlanamayan bir reklam biçimidir.

Video discovery reklamları

İlgili YouTube videolarının yan tarafı, bir YouTube arama sonucu veya Mobil Cihazlar için YouTube ana sayfası gibi izleyicilerin içerik keşfettiği yerlerde bir video tanıtımı yapar.

Yayın dışı reklamlar

Yayın dışı reklamlar, iş ortağı web sitelerinde ve uygulamalarında oynatılan ve yalnızca mobil cihazlarda (telefonlar ve tablet cihazlar) gösterilen video reklamlardır.

Bumper reklamlar

Bumper reklamlar, daha fazla müşteriye ulaşmanızı sağlamak ve markanızla ilgili farkındalığı artırmak için tasarlanmış olan kısa video biçimleridir.

YouTube Masthead reklamları

Masaüstü, mobil cihaz ve TV ekranlarında YouTube Ana Sayfa feed'inin en üstünde görünen yerel bir video reklam tabanlı biçimdir.
Youtube reklamların işletmeniz için neler yapabileceğini konuşalım.
Daha fazla bilgi edinmek istiyorum
Yardıma mı ihtiyacınız var? WhatsApp'ta Sohbet Et