Web Tasarı

Web Tasarım

İşini internete taşımak ve internette var olmak isteyen kişi ve işletmelerin mutlaka web site yaptırması gerekir. Her şey web site ile başlar!

İnternet kullanımının yüksek olduğu günümüzde dijital ortamda yer almanın önemi her geçen gün artmaktadır. Artık herkes internette! Ürün ve hizmetlerinizi satmak, markanızı tanıtmak, yeni pazarlara açılmak için tasarım ve içerik açısından size uygun bir web sitesine ihtiyacınız var.

Mesafeleri ortadan kaldıran ve 7/24 hep açık, sürekli ulaşılabilir bir web site sayesinde reklam giderlerinizi düşürerek daha fazla satış geliri elde edebilir, işletmenizin bilinirliğini artırabilirsiniz.

Web Sitesi Tasarımı

İşletmenizin kimliğini yansıtan, ihtiyaçlarınıza eksiksiz cevap veren, son teknoloji kodlama ve güncel trendleri kullanarak profesyonel web sitesi tasarlıyoruz. Bununla birlikte web siteyi tasarlarken hem teknik açıdan hem de içerik yönünden Google, Yandex gibi arama motorlarına uygun hale getiriyoruz. Bu sayede web sitesi daha yayına girer girmez avantajlı hale geliyor. SEO çalışması yaptırmak istediğinizde hem maliyeti düşürüyor hem de daha hızlı sonuç almanızı sağlıyor.

Web site tasarımına başlamadan önce işletmenizi, hedeflerini ve sizi etraflıca tanımaya çalışıyoruz. Sektör ve rakiplerinizi inceliyoruz. Gerekli araştırma ve analizleri yaptıktan sonra ihtiyacınıza tam olarak cevap verecek en ideal tasarım fikrini ortaya çıkarıyoruz.

Hazır script tasarımlar kullanmıyor, tamamen işletmenize özel web sitesi tasarımı yapıyoruz. SEO uyumlu yapılan web site aynı zamanda tüm tarayıcılara ve tüm mobil cihazlara tam uyumludur.

Amacımız dijital dünyada işletmenizin marka bilinirliğini artırmak, arama motorlarında görünürlüğünüzü artırarak daha çok potansiyel müşteriye ulaşmanızı ve dolayısıyla satış ve iş hacminizi artırmaktır.

Web Sitesi Tasarımı
İşinizi dijitale taşımak ve büyütmek ister misiniz?
Bir web site yaptırmak istiyorum
Yardıma mı ihtiyacınız var? WhatsApp'ta Sohbet Et