SEO

SEO, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşan ve “Arama Motoru Optimizasyonu” anlamına gelen bir terimdir. Arama motorlarında daha üst sıralarda çıkmak için bir web sitenin optimize edilmesi işidir.

Dijital pazarlamanın en önemli ve en etkili aracı olan SEO sayesinde ürün ya da hizmetlerinizi Google, Yandex gibi arama motorlarında arayan daha fazla nitelikli potansiyel müşteriye kolayca ulaşabilirsiniz.

%100
Memnuniyet
7+
Yıllık Tecrübe
280+
Başarılı Proje

SEO Hizmeti

SEO, diğer pazarlama araçlarına kıyasla daha düşük maliyetli ancak daha verimli ve etkilidir. Arama sonuçlarında ilk sayfa ve ilk üç sırayı hedefleyerek yaptığımız SEO çalışması sonucunda internette daha fazla var olmanızı sağlayarak hem satışlarınızın hem de marka bilinirliğinizin artmasına katkı sağlamış oluyoruz.

SEO çalışması web sitenin türüne, amacına göre değişiklik gösterir. Kurumsal şirket sitesi, e-ticaret sitesi, içerik sitesi, emlak sitesi gibi farklı siteler için farklı SEO hizmeti verilir: Yerel SEO, E-ticaret SEO, Kurumsal SEO ve Uluslararası SEO.

SEO hizmeti analizler ile başlar. Analizlerden edinilen bilgiler ışığında bir strateji belirlenir. Stratejiye uygun planlama yapılır. Esnek olan plana göre uygulamaya geçilir. Gelen sonuçlar incelenerek gerekirse değişiklikler yapılarak çalışmaya devam edilir. Belirli aralıklarla müşteriye raporlar sunulur.

SEO Ajansı olarak her işletmenin, her sektörün, her web sitenin birbirinden farklı olduğu (eşsiz olduğu) farkındalığıyla profesyonel SEO hizmeti veriyoruz. Mevcut bir web siteye SEO yapsak bile aslında SEO hizmetinin web sitenin tasarımı sürecinde alınmasının ciddi bir avantaj sağladığını belirtmek isteriz.

SEO fiyatları projeden projeye değişiklik göstermekle birlikte aylık SEO ücretleri 500 ₺’den başlamaktadır. En kısa çalışma süresi 4 aydır.

İşletme Hedefleri Tanıma

İşletme hedeflerinize uygun şekilde SEO stratejisi kuruyoruz

Rakip Ve Sektör Analizleri

Sektör ve rakiplerinizi detaylıca analiz ederek yol haritası çiziyoruz

Site İçi - Site Dışı SEO

Web sitenizi her açıdan analiz edip en iyi hale getiriyoruz.

İçerik Optimizasyonu

Web siteniz için içerik üretip zenginleştirerek optimize ediyoruz.

Anahtar Kelime Analizi

Doğru ve etkili anahtar kelimeleri araştırıp analiz ediyoruz.

Raporlama Ve Sonuç Analizi

Tüm çalışma süresi boyunca size sonuç analizi ve rapor sunuyoruz.
Web sitenizi 2019 güncel kriterlerine göre A’dan Z’ye ayrıntılı analiz ederek email yoluyla ücretsiz SEO analiz sonuçlarını ve uygun olan SEO paketini size rapor olarak ileteceğiz.

Ücretsiz SEO Analizi ve Teklif Alın!

sss

Sıkça Sorulan Sorular

SEO Ne Demektir, Açılımı Nedir?

SEO, İngilizce olan “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harfleriyle oluşan ve Türkçe’de “Arama Motoru Optimizasyonu” anlamına gelen kısaltılmış bir terimdir. SEO terimi bir mesleği, işi tanımlarken aynı zamanda bu işi yapan kişiyi de tanımlar. Yani SEO hem optimizasyon işidir, hem de optimizasyonu yapan kişidir.

SEO Ne İşe Yarar, Ne İçin Kullanılır?

SEO, bir web sitenin arama motoru organik sonuç sayfalarında (SERP) daha fazla görünür olmasını, daha üst sıralara çıkmasını ve daha çok nitelikli ziyaretçi elde ederek dönüşümün artmasını amaçlar. 

SEO Neden Önemlidir?

Yapılan araştırmalara göre insanların %85’i internette bir bilgi araştırmak, öğrenmek, haber almak, bir ürün ya da hizmet satın almak için arama motoru kullanıyor. Google verilerine göre ise her gün milyarlarca arama sorgusu yapılıyor ve insanların %90’ı karşılarına çıkan ilk sayfadaki web siteleri ziyaret ediyor. Reklamsız yani organik sonuçlardaki web siteleri tıklama oranı ise %75.

Bu bilgiler ışığında kişi ya da işletme hedef kitlesine ulaşmak için mutlaka arama motorlarını kullanmalıdır.

SEO Nasıl Yapılır?

Gün geçtikçe gelişen ve sürekli değişen teknoloji zamanla SEO’yu da evrimleştirmiş ve evrimleştirmeye devam etmektedir. Önceden basit birkaç işlemle Google gibi arama motorlarında ilk sayfaya kolayca çıkabilirken artık işin içine makine öğrenimi, yapay zeka gibi konuların girmesiyle daha karmaşık bir hal almaya başlamış, SEO evrimleşerek daha zor hale gelmiştir.

Bu yüzden SEO yapacak kişi ve ajansların bu yetkinliklere sahip olması gerekir. Siz de işi uzmanına bırakarak doğru bir SEO ajansı ile çalışmak isterseniz bizimle iletişime geçin.

SEO Ne Zaman Yapılmalıdır?

Genellikle mevcut bir web siteye SEO yapıldığı belirtilse de aslında SEO hizmeti, web site fikrinin ortaya çıkması ile başlar ve web sitenin tasarımı süresince SEO uygulanır.

Yardıma mı ihtiyacınız var? WhatsApp'ta Sohbet Et