Instagram Reklam Verme

Instagram Sponsorlu Reklam Verme

Instagram Reklam Verme, işinizi online olarak büyütebilmenin etkili yollarından biridir. Türkiye’de 38 milyon aktif kullanıcısı olan Instagram, işletmelere potansiyel müşterilerine ulaşma noktasında benzersiz bir fırsat sunar.

Instagram diğer sosyal medya platformlarından daha yüksek katılım seviyesine sahip olduğundan reklam performansı daha etkilidir. Markanızı büyütmek ve yüksek hacimli satışlar için Instagram’da Reklam verin.

Bir Instagram Reklam Ajansı olan Hİ Dijital, Instagram reklamlarınızı oluşturma, izleme ve optimize etme konusunda uzman ekibiyle size yardımcı olur. Yeni bir ürün duyurmak, mobil uygulama indirmelerini artırmak, satış artırmak veya yaklaşmakta olan bir etkinliğe katılım sağlamak için Instagram reklamlarınızı son derece ilgi çekici görsel ile nitelikli bir kitleye ulaştırırız.

Instagram Reklam Ajansı Olarak Sizin İçin Neler Yapabiliriz?

Doğru ve hassas ayarlı hedeflemeler yaparak size %350 daha fazla etkileşim ve %75 oranında daha fazla dönüşüm sağlarız. İnanılmaz sonuçlar verecek kanıtlanmış reklam tekniklerimizle size rehberlik edeceğiz.

01

Araştırma

02

Tasarım ve Geliştirme

03

İzleme

04

Reklam Raporlama

Instagram Reklam Verme Ücretleri

Instagram’da reklam vermek istediğinizde, yayınlanacak her reklam için bir bütçe belirlersiniz ve bütçeniz reklamlarınızın yayınlandığı süre boyunca eşit şekilde harcanır. Sizden alınan ücret belirlediğiniz bütçeyi kesinlikle aşmaz. Ne kadar harcayacağınıza ilişkin kontrol daima sizdedir.

Instagram Reklamlarının ücretlendirmesi, reklamların teklif ve performansa dayalı olarak gösterimler için rekabet ettiği bir açık artırma sistemine dayanır. Reklamınızı yayınladığınızda, sadece reklamınızın aldığı tıklama veya gösterim sayısı için ücretlendirilirsiniz.

Sizden talep ettiğimiz Instagram reklam yönetim hizmet bedeli; yönettiğimiz reklam ve reklam bütçenizin aylık tutarına bağlı olarak değişkenlik gösterir.

Instagram reklamları görsel ilhamın merkezinde, cesur ve akıcı bir formatta gösterilir. Instagram’da markanızı güçlendirmek ve işinizi büyütmek için farklı reklam türlerinden size en uygun olanı seçeriz.

Fotoğraf

Hikayenizi sade, basit ve göz alıcı bir fotoğraf ile anlatmanızı sağlar.

Video

60 saniyeye kadar olan videoları yatay veya kare formatta sunmanızı sağlar.

Keşfet'te Reklamlar

Akış reklamlarınızın kapsamını, ilgi alanlarını takip ettikleri hesapların ötesinde genişletmek isteyen hedef kitleleri kapsayacak şekilde büyüterek keşfetmeye yönelik düşünce tarzına sahip kişilere erişin.

Döngü

İnsanların parmaklarını kaydırarak tek bir reklamda daha fazla fotoğraf veya video görebileceği yeni bir katman ekleyerek kampanyalarınıza derinlik katmanızı sağlar.

Hikayeler

Hikayeler, mobil cihaz ekranlarının tamamını kullanarak, işletmelere hoş, dikkat dağıtıcı unsurların bulunmadığı bir kanvas sunar.

Koleksiyon

İnsanlara görsel açıdan ilham verebilir ve hedef kitlenizin ürünleri keşfetmesini, incelemesini ve satın almasını sağlar.
İşinizi büyütmek ister misiniz? Daha fazla trafik ve daha fazla dönüşüm için Instagram'da Reklam Verin!
Daha fazla bilgi edinmek istiyorum
Yardıma mı ihtiyacınız var? WhatsApp'ta Sohbet Et