Google Ads (AdWords) Nedir?

Google Ads (eski adıyla Google AdWords) işletmelerin Google Arama, YouTube ve diğer web sitelerinde ürün ve hizmetlerini tanıtmak için kullandıkları dijital reklamcılık çözümüdür.

Kullanıcılar ne yapacaklarını, nereye gideceklerini ve ne satın alacaklarını Google’da arar. Reklamınız, kullanıcıların sizinkine benzer ürün veya hizmetleri aradığı sırada Google’da gösterilebilir.

Google Arama ve Haritalar’da sizinkine benzer işletmeleri arayan müşterilerin karşısına çıkın. Sadece web sitenize yönlendiren tıklamalar veya işletmenize yapılan telefon aramaları için ödeme yapın.

İster masaüstü bilgisayarlarını isterlerse mobil cihazlarını kullanıyor olsunlar, doğru zamanlanmış bir reklam kullanıcıları değerli müşterilere dönüştürebilir.

İnternet’te yeni müşterilere ulaşmak istiyorsanız, Google Ads ile reklam yayınlayarak işinize yatırım yapın ve işletmenizi büyütün.

Google Ads (AdWords) Reklamları

WEB SİTENİZE ZİYARETÇİ ÇEKİN

Kullanıcıları web sitenize yönlendiren Google reklam ile online satışlarınızı, rezervasyonlarınızı ve müşterilerinizi artırın.

TELEFONLA DAHA FAZLA ARAMA ALIN

Telefon numaranızı ön plana çıkaran Google reklamlar sayesinde daha çok potansiyel müşteri sizi telefonla arasın.

İŞLETMENİZE ZİYARETLERİ ARTIRIN

Kullanıcıların işletmenizi haritada bulmasına yardımcı olan Google reklamlarıyla sizi daha fazla müşteri ziyaret etsin.
Google Ads ile işinizi büyütün

Google Ads (AdWords) Reklam Verme

Google Ads ile internette reklam yayınladığınızda, potansiyel müşterilere ürün veya hizmetlerinizi aradıkları sırada ulaşmak için farklı işletme hedeflerinize göre farklı reklam biçimlerinden ve özelliklerden yararlanırsınız.

En sık kullanılan ve işinize yarayabilecek bazı pazarlama hedefleri:

  • Web sitenizde işlem yapma
  • Mağazanızı ziyaret etme
  • İşletmenize telefon etme
  • Uygulamanızı yükleme

Arama Ağı Kampanyaları

Görüntülü Reklam Ağı Kampanyaları

Video Kampanyaları

Alışveriş Kampanyaları

Uygulama Kampanyaları

Google Ads (AdWords) Reklam Danışmanlığı
Kullanıcılar sunduğunuz ürün veya hizmetleri aradığında görünün.

Google Ads (AdWords) Reklam Danışmanlığı

7 yıllık Google Ads (AdWords) deneyimimiz sayesinde bütçenizi aşmadan daha alakalı müşterilere ulaşmanızı sağlayabiliriz. Ayrıca, işletmeniz için değerli olan daha fazla dönüşüm elde etmeniz için reklamlarınızı zamanla iyileştirmenize yardımcı olabiliriz.

Siz tüm dikkatinizi en önemli işe, yani işletmenizin yönetimine verin. Hİ Dijital Google Ads (AdWords) Reklam Ajansı, alanında tecrübeli ve uzman Goo
gle Ads (AdWords) Danışmanı ekibiyle her zaman reklamlarınızı iyileştirmenin ve daha iyi sonuçlar elde etmenizi sağlamanın yollarını bulmaya yardımcı olur.

Ayrıca Ads reklam sürecini izleyebilmeniz ve Ads reklamlarınızın performansını daha da artırabilmeniz için size raporlar, analizler ve sürekli ipuçları sağlarız.

Google Ads (AdWords)
Reklam Fiyatları

Google, reklam bütçeniz konusunda sizi tamamen özgür bırakıyor. Aylık bütçeniz binlerce TL olabileceği gibi bir kaç yüz TL’de olabilir. Google arama ağında sadece reklamlarınıza tıklayan kullanıcılar için maliyetlendirilirsiniz. Reklamlarınızın gösterilir ancak tıklanmazsa hiçbir şekilde maliyet oluşmayacaktır.

Google Ads maliyetinizi bütçe ayarlarınız belirler. Google Ads hemen hemen her bütçeyle çalışabilir. Yalnızca kullanıcılar reklamınızla etkileşim kurduğunda ücretlendirilirsiniz. Örneğin web sitenizi ziyaret etmek veya işletmenizi aramak için reklamınızı tıkladığında…

Google Ads’de minimum harcama koşulu yoktur. Sözleşme süresi koşulu da yoktur, reklamlarınızı istediğiniz zaman durdurabilirsiniz.

Doğru müşterileri bulmak için bizimle çalışın!
Daha fazla bilgi edinmek istiyorum
Yardıma mı ihtiyacınız var? WhatsApp'ta Sohbet Et