Facebook Reklamları

Facebook Reklamları

Facebook Reklam Verme, işinizi online olarak büyütebilmenin etkili yollarından biridir. Türkiye’de 43 milyon aktif kullanıcısı olan Facebook, işletmelere potansiyel müşterilerine ulaşma noktasında benzersiz bir fırsat sunar.

Facebook reklamı veren işletmeler, öngörülebilir ve ölçülebilir bir şekilde iş hacimlerini artırabilirler. Bu sebeple Facebook reklamcılığı her büyüklükteki işletmeler için önemlidir.

Bir Facebook Reklam Ajansı olan Hİ Dijital, Facebook reklamlarınızı oluşturma, izleme ve optimize etme konusunda uzman ekibiyle size yardımcı olur.

Satışlarınızı artırmak, marka bilinirliğinizi artırmak, markaya duyulan ilgiyi artırmak, potansiyel müşteriler bulmak, web sitenize daha fazla ziyaretçi çekmek gibi birçok hedefiniz için bizimle çalışın.

Facebook Reklam Ajansı Nasıl Çalışır?

Kanıtlanmış Facebook reklam taktikleri ve püf noktaları kullanan alanında uzman ekibimiz hedeflerinize göre size özel olarak reklamları uyarlar ve düşük maliyetle en iyi sonuçları elde eder. Her konuda sorumluluğu üstlenen ajansımız size profesyonel hizmet verecektir.

Facebook reklamlarında işinize yardımcı olmak için işiniz ve reklam hedefleriniz gibi sizinle ilgili daha fazla bilgi toplarız. Yüksek kalite görseller ve dikkat çekici metinlerle birkaç reklam oluşturarak reklam verme hedefinize uygun kampanyalar geliştiririz. Reklamlar onaylandıktan sonra yayınlanır. Zaman ilerledikçe performans verilerini analiz ederek reklam performansını optimize ederiz. Yüksek performanslı reklamları ile hedefimize ulaşırız.

Facebook Reklam Ajansı ile çalışmanızın en büyük faydası kampanyaların sürekli izlenerek hataları en aza indirmek ve reklam bütçesini en uygun hale getirmektir. Sizin için Facebook reklamlarınızı yöneterek, izleriz. Her ay sonunda size kapsamlı bir rapor sunarız. Bu rapor reklam kampanya durumunu anlamanıza yardımcı olur. Ayrıca kampanyanız hakkında telefon üzerinden iletişimde kalarak süreci daha iyi bir şekilde yöneterek sizi bilgilendiririz.

01

Reklam Keşfi & Oluşturma

02

Reklam Optimizasyonu

03

Reklam İzleme

04

Reklam Raporlama

Facebook Reklam Verme Ücretleri

Facebook’ta reklam vermek istediğinizde, yayınlanacak her reklam için bir bütçe belirlersiniz ve bütçeniz reklamlarınızın yayınlandığı süre boyunca eşit şekilde harcanır. Sizden alınan ücret belirlediğiniz bütçeyi kesinlikle aşmaz. Ne kadar harcayacağınıza ilişkin kontrol daima sizdedir.

Facebook Reklamlarının ücretlendirmesi, reklamların teklif ve performansa dayalı olarak gösterimler için rekabet ettiği bir açık artırma sistemine dayanır. Reklamınızı yayınladığınızda, sadece reklamınızın aldığı tıklama veya gösterim sayısı için ücretlendirilirsiniz.

Sizden talep ettiğimiz Facebook reklam yönetim hizmet bedeli; yönettiğimiz reklam ve reklam bütçenizin aylık tutarına bağlı olarak değişkenlik gösterir.

Görsel

Ürününüzün veya markanızın görsellerini kullanarak oluşturulan reklamdır.

Video

Reklamlarınıza hareket ekleyerek Haber Kaynağı'nda daha fazla dikkat çekmenizi sağlayan reklamdır.

Slayt Gösterisi

Slayt gösterileri görselleri veya videoları yazı ve sesle birleştirir. Bir slayt gösterisi reklamına 3 ila 10 görsel veya bir video eklenir.

Döngü

Dönen reklamlar, her biri kendi bağlantısına sahip 10 adede kadar görsel veya video sergiler.

Hikayeler

Hikaye reklamları Facebook, Instagram ve Messenger'da Hikayeler arasında görünen tam ekran görsel veya video reklamları ya da dönen reklamlardır.

Hızlı Deneyim

Birisi bir mobil cihazda reklamınıza dokunduktan sonra açılan bir tam ekran deneyimdir. Markanızı, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi görsel olarak öne çıkarır.

Koleksiyon

Koleksiyon formatı birden fazla ürün içerir ve birisi etkileşime geçtiğinde Hızlı Deneyim olarak açılır. Müşterileriniz ürünleri görsel ve sürükleyici bir şekilde telefonlarında keşfedebilir, inceleyebilir ve satın alabilir.
İşinizi büyütmek ister misiniz? Daha fazla trafik ve daha fazla dönüşüm için Facebook’ta Reklam Verin!
Daha fazla bilgi edinmek istiyorum
Yardıma mı ihtiyacınız var? WhatsApp'ta Sohbet Et